Ballina / Sport / ISIS nxjerr një fotografi të Mesis duke nxjerrur gjak nga sytë kërcenon Kampionatin Botëror
Loading...

ISIS nxjerr një fotografi të Mesis duke nxjerrur gjak nga sytë kërcenon Kampionatin Botëror

Terroristët e ISSI-it kan bërë propogandë me disa foto se do ta sulmojnë Rusin në Kampionatin Botëror.

Ndërsa në fotografi shohim Messin i qili qan por nga sytë rrjedh gjak.

Me këtë propogandë ata janë duke u munduar të frikësojnë tifozët, lojtarët , mediat të cilat do ta transmetojnë lojen.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …