Ballina / Lajme / Bota / ITALI – SHQIPTARI QËLLOHET ME PLUMB NË KOKË NË BALLKONIN E TIJ
Loading...

ITALI – SHQIPTARI QËLLOHET ME PLUMB NË KOKË NË BALLKONIN E TIJ

Në Itali, një shqiptar është gjetur i vrarë në ballkonin e shtëpisë së tij.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Borgosatollo në zonën e Breshias, teksa shqiptari me nënshtetësi italiane është gjendur i vdekur nga të afërmit dhe miqtë që e kërkonin, pasi ishin të shqetësuar për vendndodhjen e tij.
Sipas ekspertizës së bërë, shqiptari rreth 40 vjeç, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka mbetur i vdekur nga një plagë me armë zjarri tip pistoletë në kokë, njoftojnë mediat vendase.
Dyshohet se shqiptari ka vrarë veten me një plumb në kokë për shkak të depresionit lidhur me çështjet sentimentale./shenja/TetovaNews/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …