Ballina / Show Bizz / Ja cilët janë Miss dhe Mister Kids 2017!

Ja cilët janë Miss dhe Mister Kids 2017!

Në Ferizaj është mbajtur eventi më i bukur për fëmijë Miss dhe Mister Kids 2017. Nën organizimin e kompanisë “Line Music” dhe me një juri profesioniste kanë konkuruar fëmijë mjaft të bukur por cmimi për Mister Kids Kosova 2017 e ka rrëmbyer Shahin Podvorica, ndërsa Miss Kids është zgjedhur Meleqe Thaqi. Fotografi i njohur Franqesk Frokaj (Dikur ish mister) ka qenë në Juri ku i ka dorëzuar edhe cmimin misterit të vogël. Ky event ka qenë një ndër më të bukurit që është mbajtur në këtë fund vit.

Loading...

Shikoni gjithashtu

“Coiffeurcristian” perandoria e shqiptarit në Zvicër

Se shqiptarët janë punëtor, të talentuar e kreativ, kjo tashmë është treguar fuqishëm. Kemi shumë …