Ballina / Show Bizz / Ja dhurata e bukur për fundvit nga Gjon Ukaj!
Loading...

Ja dhurata e bukur për fundvit nga Gjon Ukaj!

Ai është një artist që verën që shkoi solli shumë projekte vërtetë të bukura dhe që u u bë një emër njohur edhe si këngëtar, duke qenë se më parë e shihnim vetëm si muzikant me emrat më me zë. Është ky këngëtari Gjon Ukaj, i cili në mes shumë angazhimeve ai ka qenë edhe në programet festive të Emracom ku ka kënduar dhe interpretuar bukur këngën “Ciao ciao”, e shkruar nga autori i madh Kreshnik Avdiu dhe orkestruar nga producenti Adrian Kastrati, e cila menjëherë ka nisur të klikohet në kanalin Youtube. Gjoni do të jetë një prej artistëve shumë të kërkuar dhe të angazhuar edhe në festat e fundvitit.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...