Ballina / Show Bizz / Ja dhurata e fundvitit nga Indrit Mlika për Shkodrën e tij
Loading...

Ja dhurata e fundvitit nga Indrit Mlika për Shkodrën e tij

“O sa mirë me ken shkodran”, kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur këto ditë të fundvitit nga artisti i njohur shqiptar Indrit Mlika. Këngëtari që numëron shumë hite në tregun muzikor ka dashur që t’i dhurojë Shkodrës së tij këtë këngë për festat e fundvitit duke e mbyllur kështë me këtë super projekt vitin. Por kënga sapo është lansuar në Youtube dhe ka nisur të pritet shumë mirë, ndërsa mësojmë se kompozimi i këngës është bërë nga Zaim Merkulaj, orkestrimi nga Gezim Mneri e me tekst nga Ramazan Ceka. Artisti është mjaft i kërkuar kudo ku ka shqiptarë e për momentin ndodhet në Amerikë në shumë koncerte i angazhuar.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...