Ballina / Show Bizz / Ja dhuratat nga Sefë Duraj për fundvit
Loading...

Ja dhuratat nga Sefë Duraj për fundvit

Është një artist shumë i kërkuar dhe mjaft i angazhuar, por në programet festive ka zgjedhur pak të jetë i pranishëm. Ky është këngëtari Sefë Duraj, i cili ka dhuruar disa këngë, një popturi shumë të bukur me këngëtaren Majlida Cikaqi, e një këngë solo e të re    me titull “Për kë m’digjet zemra”, por edhe super baladën “Ndarja dhem”. Të gjitha videot që janë regjistruar në xhirimet e Eurolindit janë shumë të klikuara e po pëlqehen mjaft

https://www.youtube.com/watch?v=npo5PuaG4Rk&feature=share

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …