Ballina / Show Bizz / Ja Kur Publikohet Projekti I Ri Nga Dafina Buzhala
Loading...

Ja Kur Publikohet Projekti I Ri Nga Dafina Buzhala

Artista e re dhe e talentuar, Dafina Buzhala nuk po ndalet së punuari projekte të reja muzikore.

E një projekt tashme është gati. Me tekst nga reperi i njohur Mozzik ndërsa e punuar nga Zzap&Chriss por e finalizuar me videoklip nga XLFILMS pritet të publikohet të martën.

Ndryshe Dafina posedon një zë të veçantë e që tashme edhe publiku është bindur për këtë duke dëgjuar këndimin ‘live’ të saj në shumë intervista.

Epo Suksese Dafinës në rrugën që ka zgjedhur.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …