Ballina / Sport / Ja si duket fytyra e Ederson pas goditjes me takë që mori nga Mane (FOTO LAJM)
Loading...

Ja si duket fytyra e Ederson pas goditjes me takë që mori nga Mane (FOTO LAJM)

Mane bëri në ndeshjen e humbu 5-0 ndaj Manvester Cityt një nga ndërhyrjet mëtë frikshmë në historinë e futbolli.

Një sprint i madh i shoqëruar me një kërcim nga larg dhe me takën e ngritur të gjitha u shkarkuan në fytyrën e portierit të Cityt, Enderson i cili ra në tokë pandjenja, përcjell Albeu.com.

Portieri nuk u përmend më dhe kjo bërifillimisht Manendëshkohej me një karton të kuq i cili kushedi se me sa ndeshje të tjera pezullim do të pasohet. Në fushë hyri Bravo si zëvendësues i talentit portier. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …