Ballina / Show Bizz / Ja super festat “Gëzuar 2018 me yjet në Neë York!
Loading...

Ja super festat “Gëzuar 2018 me yjet në Neë York!

Shqiptarët anë e mbanë botës festat e fundvitit i festojnë më së miri, e pikërisht në Neë York edhe këtë vit si vite me radhë kompania “Elite Events” për festat e Vitit të Ri për shqiptarët që jetojnë në New York dhe rrethinë ka mbledhur yjet e estradës mbarë shqiptare. Me datën 31 në Greentree Neë Rochele mysafirët do t’i argëtoje Meda, Nikoll Nikprelaj, Nazife Bunjaku dhe Vida Kunora, kurse në Bronx po të njëjtën natë për mysafirët do të kujdesen Sinan Hoxha, Artiola Toska dhe Mariola Kaçani. Edhe më 1 Janar është bërë tradicionale në Brooklyn pikërisht në Prospect Hall si për cdo vit mbahet një mbrëmje spektakolare nën organizimin e “Elite Events” me pronarë Agim Muja dhe Benny Hoxha ku sivjet të pranishmit do t’i argëtojnë Nikoll Nikprelaj, Meda, Sinan Hoxha dhe Blerim Marshiqi

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …