Ballina / Show Bizz / Ja vlen ta dëgjoni duetin e bukur nga Mërgimi dhe Lori!
Loading...

Ja vlen ta dëgjoni duetin e bukur nga Mërgimi dhe Lori!

Ai është një artist mjaft i sukseshëm, kohët e fundit dhe kur bëhet fjalë për bashkëpunime zgjedh artistët më të mirë. Po flaism për Mërgim Mjekun ku këtë herë ka ftuar një nga prej artistëve më të mira të skenës shqiptare Lorin në bashkëpunim. Nëse ende se keni dëgjuar këngën “Qa po don” ardhur me video në xhirrimet festive të Emracom ju duhet tani ta dëgjoni pasi është mjaft këngë e bukur dhe interpretim fantastik. Mësojmë se kënga është punuar me muzikë dhe tekst nga Kreshnik Avdiu e orkestrim Pleurat Gashi.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...