Ballina / Lajme / Kosovë / Jayden K. Smith personi i cili po hakon rrjetin social Facebook
Loading...

Jayden K. Smith personi i cili po hakon rrjetin social Facebook

Nësë merni një kerkesë për miqësi nga Jayden K. Smith, mos e pranoni. Sepse ky është një haker, i cili ka një sistem të lidhur me llogarinë tuaj në Facebook.

Nëse ndonjëri nga ju pranon kerkesen nga Smith, atëherë të gjitha llogarit e miqëve  tuaja në Facebook do të hakohen./MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …