Ballina / Show Bizz / Muzike / Jenifer Lopez lanson këngen e re ” Us” në bashkpunim mr Bavlin
Loading...

Jenifer Lopez lanson këngen e re ” Us” në bashkpunim mr Bavlin

Jennifer Lopez është rikthyer për fansat, me projektin më të ri këngen “US”. Kujtojna se para katër vitesh Lopez publikoi projektin “A.K.A”,  me të cilen pati sukses mjat të madh. Këngën “Us”  është kënga e parë e albumit të saj të nëntë që lansohet këtë vit.

Kënga është ritmike dhe është punuar nga Skrillexi. Ndërsa ajo ju ka premtu fansave tësaj se kënga do të jet edhe me tekst spanjollisht, në bashkpunim me Bavlin, me personin e hiteve të mëdhaja.

 

/MegaPress.AL/

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …