Ballina / Show Bizz / Muzike / Jenifer Lopez reklamon rrobat e firmes ” Guess”
Loading...

Jenifer Lopez reklamon rrobat e firmes ” Guess”

Pronarët e firmës së  rrobave ” Guess” në fotosesionin e vitit 2018 ka përzgjedhur yllin Jenifer Lopez, për reklamimin e rrobave të kësaj marke. Lopez duket perfekte edhe pse vitet duken se nuk po i reziston ato.

Lopez duket fantastike me xhinse dhe fustana elegant sa shumë vajza i ken lakmi përmasat e saj trupore.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...