Ballina / Show Bizz / Muzike / Jenifer Lopez reklamon rrobat e firmes ” Guess”
Loading...

Jenifer Lopez reklamon rrobat e firmes ” Guess”

Pronarët e firmës së  rrobave ” Guess” në fotosesionin e vitit 2018 ka përzgjedhur yllin Jenifer Lopez, për reklamimin e rrobave të kësaj marke. Lopez duket perfekte edhe pse vitet duken se nuk po i reziston ato.

Lopez duket fantastike me xhinse dhe fustana elegant sa shumë vajza i ken lakmi përmasat e saj trupore.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...