Ballina / Show Bizz / Muzike / Jeta Abazaga bukuroshja nga Gjakova që ka tronditur estraden tonë (Foto+Video)
Loading...

Jeta Abazaga bukuroshja nga Gjakova që ka tronditur estraden tonë (Foto+Video)

Jeta Abazaga nuk e ka ndërmend të ndalet me sjelljen e projekteve të reja muzikore.

“Potpuri”, titullohet kënga e këngëtares, të cilën e ka shoqëruar me një video të shoqëruar nga Produksioni Labia.

Kënga ka arritur të shikohet mbi 20 mijë herë në YouTube në zhandrin e saj dhe mendohet të jetë suksesi i radhës për Jeta Abazagen

Ndryshe, këngëtarja nga Gjakvoa ka paralajmëruar edhe këngë të reja, të cilat do t’i publikon gjatë keti muajit dhjetor. /MegaPress/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...