Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Jeta Luksoze E Këngëtarit Shqiptar Orges Qato FOTO-VIDEO
Loading...

Jeta Luksoze E Këngëtarit Shqiptar Orges Qato FOTO-VIDEO

I bukur, i talentuar e mbi të gjitha shumë inteligjent kush tjetër pos këngëtarit nga Shqiperia Orges Qato apo i njohur ndryshe me emrin artistik ALORES . Pas bashkpunimit shumë të suksesëshëm me Çiljeta Xhilaga në këngën Pa ty jetoj, sukseset për Alores skan të ndalur. . Pamja fizik përfekte dhe sigurisht vokali që spikat ka bërë qindra fansa për vete. . Klikimet në rrejtet sociale kapin shifra marramendse si rrallë  here. E gjithe kjo përkrahje per artistin e ri sigurisht vjen dhe nga jeta shumë luksoze qe ai bënë. Pushime në resorte luksoze, vetura të shtrejta, rroba firmato jane thjesht përditshmeria e artistit te ri. Me afro 100.000 mi followers në instagram e me miljona klikime në youtube Alores është stuhia që ka goditur Show Bizin Shqiptar.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …