Ballina / Show Bizz / Jeta luksoze e këngëtarit shqiptarë (Foto)
Loading...

Jeta luksoze e këngëtarit shqiptarë (Foto)

Me baladat e ti Sylejman Zogaj ka arritur të thej zemrat e fansave të ti që prej viteve , mirpo ajo që së fundi bie në sy është jeta super Luksoze që këngëtari në fjal bënë.
Sylejman Zogaj nuk është vetëm kengetar, ai eshte Biznismen shumë i sukseseshëm në Europe. Ai zotro prona që kapin shira të larta.
Së fundi Këngëtari përmes rrjetit social Facebook ka ndar për fansat e ti disa fotot nga restornti i ti në shtetin e Zvicrres. Eee qa të flasim më shumë kur intelegjenca dhe talenti bëhen së bashku sigurisht që pastaj këmi një njeri të sukseseshem si Sylemani.

  

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...