Ballina / Uncategorized / JLo, me në fund ekspozon vajzën e saj
Loading...

JLo, me në fund ekspozon vajzën e saj

Jennifer Lopez është parë me vajzën e saj të vogël Emme derisa ka postuar një shënim interesant për Ditën e Veteranëve në Amerikë

“Sakrifica e juaj është me e madhe që ne do ta dimë ndonjëherë”, është citati i Jennifer Lopez për ditën e veteranëve.

Jennifer Lopez është e njohur për ekspozimin e trupit të saj të tonifikuar. Por, të hënën ylli ka zgjedhur që të paraqitet me një xhemper dhe me pantallona në New York.

Aktorja e Hustlers po ashtu kishte marrë me vete vajzën e saj Emme, 11 vjeçe, derisa ajo ishte në kinemanë DGA në New York.

Arsyeja e kësaj vizite ishte “Dita e Veteranëve” ku aktorja dhe këngëtarja la një shënim në përkujtim të tyre.

“Për të gjithë ata burra dhe gra trima të cilët shërbyen dhe sakrifikuam më shumë se ne e dimë! Faleminderit!”, ka shkruar JLo në Bronx, e cila është edhe vendlindja e saj.

Asaj i është bashkuar edhe i fejuari i saj! /GazetaExpress/

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …