Ballina / Show Bizz / Ju prezantojmë shqiptarin që ishte mes bukurosheve në “Miss Germany”
Loading...

Ju prezantojmë shqiptarin që ishte mes bukurosheve në “Miss Germany”

E thërrasin Eko, por quhet në të vërtetë Ekrem Zeqiri, djaloshi simpatik të cilin e sheh mes personazhe VIP në Gjermani. Vetëm pak ditë më parë ai është parë në praninë e vajzave bukuroshe në “Miss Germany 2017”, ku ka realizuar edhe disa foto me to. Eko jeton në Dortmund por me origjinë është nga Poturovci i Lipjanit, ndërsa nuk është vetëm i pranishëm në këto evente sidomos në spektaklet e bukurisë në Gjermani, ai gjithashtu ka një firme imobilare me emrin “Planbau”. Por këtë djalosh e njohin të gjithë sidomos shqiptarët që jetojnë atje, pasi gjithmonë për cdo problem është mjaft i gatshëm ti ndihmojë ata.

  

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...