Ballina / Sport / Juventusi i “vë” syrin mesfushorit të Interit
Loading...

Juventusi i “vë” syrin mesfushorit të Interit

Drejtuesit e Juventusit janë në kërkim të një mesfushori, pasi kjo është kërkesa e trajnerit Massimiliano Allegri.

Sipas Premium Sport, Juventus tashmë është duke u interesuar për mesfushorin kroat të Interit, Marcelo Brozovic.

Kroati luajti nga fillimi në ndeshjen e parë ndaj Fiorentinas, po nuk e ka të sigurt vendin në formacionin e parë.

Për Brozovic po interesohen edhe dy skuadrat e mëdha angleze Liverpool dhe Arsenal. /albeu.com/

 

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …