Ballina / Show Bizz / Kallashi heq të gjitha dhe mbulon ‘modestinë’? (Foto, +16)
Loading...

Kallashi heq të gjitha dhe mbulon ‘modestinë’? (Foto, +16)

Donjeta Kosumi ka qenë shumë e përfolur në ditët e fundit në media pas djegies së lokalit ku ajo vallëzon.

Kujtojmë se “Kobra City” që gjendet në hyrje të Prizrenit, është djegur nga persona ende në kërkim nga ana e policisë.

Mirëpo, Kallashi duket se ka lënë pas vetes këtë ngjarje për të vazhduar të bëjë atë që di më mirë – ekspozimin e formave të saja trupore.

Një fotografi e publikuar në Instagram e shfaq një femër krejtësisht të zhveshur, ndërsa vetëm pjesa intime është e mbuluar, edhe atë me para.

Duke qenë se fotografia është e turbullt, nuk shihet nëse kjo është në të vërtetë valltarja e famshme.

kallash

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...