Ballina / Show Bizz / Kallashi publikon fotografi me të dashurin, do të befasoheni
Loading...

Kallashi publikon fotografi me të dashurin, do të befasoheni

Donjeta Kosumi e njohur në publik si vallëtare dhe këngëtare me emrin Kallashi, duket se e ka gjetur dashurinë e jetës së saj.

Kallashi ka publikuar një fotografi ku shihet në përqafimin e një mashkulli, ndërsa shumë komentues e kanë uruar për lidhjen e re, transmeton Magazina.al
Nga ajo që ka lë të kuptohet Kallashi nga lidhja e saj, dihet se ai nuk është shqiptarë, ndërsa fytyrën ja ka mbuluar.

“Ska rendësi, nëse nuk ishte Shqipetar, ai kishte ndëgjuar për kallash”, ka shkruar Kallashi në fotografinë e publikuar.

Gjithsesi kohët e fundit Kallashi ka paralajmëruar se do të largohet nga jeta publike, e duket se kjo qenka arsyeja.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...