Ballina / Show Bizz / Muzike / Kallashi vuan ……………
Loading...

Kallashi vuan ……………

Ka kohë që është larguar nga Kosova, dhe nga skenat mjaft provokuese. Edhe pse shumë media kan folur për Kallashin, se është duke jetuar si mbretëreshë, Kallashi është shpirtërisht e lënduar.

Ajo madje çdo ditë është duke ndjer mall për një person të dashur, të cilin nuk mund ta ket. Edhe pse është përfolur më heret për një lidhje dashurie, si duket nuk ka shkuar gjithçka ashtu si e kishte planifikuar.

“A nuk është shkatërruese? Ti ta kesh ëndërr dhe dikush tjetër realitet. Të ka ndodh kjo?

Të dashurosh dikë, që Zoti e shkroi për dikë tjetër. Të dashurosh dikë, që nuk mund ta kesh”, shkruan Kallashi.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...