Ballina / Show Bizz / Kastriot Krasniqi ju këndon jetimëve (Video)
Loading...

Kastriot Krasniqi ju këndon jetimëve (Video)

Një këngë me vlera mjaft të mëdha dhe me mesazh deri tek të gjithë prindërit të cilët nuk duhet lënë fëmijët jetimë vjen pikërisht nga këngëtari Kastriot Krasniqi i cili po sensibilizon këtë problematikë që kohës së fundit po bëhet gjithnjë e më e madhe. Me tekst të Vëeranda Ndrecajt e muzikë të Kolë Oroshit e Kastriot Krasniqit, orkestrim të Ardian Kastratit ndërsa në qifteli Fatmir Makolli, klipi i këngës ‘Jetim’ është realizuar nga Four Infinit ndërsa i publikuar në platformën më të madhe shqiptare në youtube ArkivaShqip. Kjo këngë po sjell një ndjenjë të jashtëzakonshme për shkak të fabulës që po trajton ndërkohë që juve ju mbetet vetëm të dëgjoni atë.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …