Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Katie po divorcohet edhe nga burri i tretë!
Loading...

Katie po divorcohet edhe nga burri i tretë!

Katie Price duket se është e pafat në dashuri!

Kjo pasi sipas disa raportimeve të mediave rozë, ajo është duke divorcuar bashkëshortin e saj të tretë, Kieran Hayler, transmeton Klan Kosova.

Arsyeja e dhënies fund të martesës së çiftit mësohet të jetë një marrëdhënie e fshehtë që kishte bashkëshorti i Katie, Kieran Hayler me dadon e fëmijëve të tyre.

Price ka bërë të ditur se ka zënë disa emaile me mesazhe të nxehta intime mes burrit të saj dhe dados së fëmijëve Nikki Brown.

/TetovaSot/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …