Ballina / Uncategorized / Kejvina Kthella flet për burrin ideal, tregon kur do martohet
Loading...

Kejvina Kthella flet për burrin ideal, tregon kur do martohet


Kejvina Kthella ka zbuluar talentin e saj në kërcim me performancat që bën çdo puntatë të “Dance with me”, ku tërheq të gjithë vëmendjen nga java në javë me zhanre të ndryshëm kërcimesh. Mbrëmjen e djeshme Alketa u kërkoi çifteve që të përkufizonin martesën me 3 fjalë dhe burrin ideal dhe mes tyre pyeti edhe Kejvinën.

Kejvina u shpreh se nuk e ka menduar si mund të ishte burri ideal për të, por edhe dha një përgjigje që mezi e prisnim. Modelja u shpreh se kur të martohet lajmin do e japë live në televizion.

“Nuk e di se nuk e kam menduar”, tha Kejvina për burrin ideal dhe shtoi: “Kur të martohem do vij këtu”.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Jam djal i ri” nga Berat Alili (Foto-Vido)

Një këngë plot ritem sapo është publikuar ne youtube. Berat Alili pas disa projekteve shumë …

Loading...