Ballina / Show Bizz / Muzike / Kënga ” Malli” interpretohet nga Danny McEvoy
Loading...

Kënga ” Malli” interpretohet nga Danny McEvoy

Danny Mc Evoy quhet artisti, i cili njihet në botë për shumë cover-a të tjerë të këngëtarëve, këndon live këngen ” Malli” të  Eugent Bushpepës fituese në Festivalin e RTSH-së .

Gjatë kohës kur ai këndon mban në kapele shqiponjen dy krenare dhe këndon shqip. Ai madje kërkon falje për çdo fjalë të interpretuar gabim.

Me këtë kënga ” Malli” , Shqipëria do të përfaqësohet në  Eurovizionit.

/MegaPress.AL/

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …