Ballina / Show Bizz / Këngëtari Aziz Murati uron me hitin e tij më të ri Kosovën
Loading...

Këngëtari Aziz Murati uron me hitin e tij më të ri Kosovën

Quhet “Në krahë të shqipes” quhet kështu projekti më i ri i ardhur gjatë ditës së 10 Vjetorit të Pavarësisë së Kosovës nga artisti i njohur Aziz Murati. Një këngë vërtetë e bukur e patriotike përshtatur edhe për këtë festë që ka nisur të dëgjohet dhe të pritet mjaft mirë. Këngëtari Aziz Murati ka gati të tjera projekte, ndërsa vazhdon të jetë një prej artistëve shumë të angazhuar dhe të kërkuar falë repertorit të tij.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...