Ballina / Show Bizz / Këngëtari nga Hasi që Braktis Londren për të vazhduar karrieren në Shqipëri !!
Loading...

Këngëtari nga Hasi që Braktis Londren për të vazhduar karrieren në Shqipëri !!Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Fatjon Brati quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të jetë i pranishme si në nivelin artistik ashtu dhe atë të paraqitjes skenike. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim . Kënga e re nga Fatjon Brati mban titullin “A m’don hala” , Kënga menjeher pas publikimit është vershuar nga klikimet dhe komentet shumë pozitive. Kënga “A m’don hala” premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 3 .3 miljon subscribe.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...