Ballina / Show Bizz / Këngëtari Sahit Vata pas “The Voice” ka gati projektin e parë muzikor
Loading...

Këngëtari Sahit Vata pas “The Voice” ka gati projektin e parë muzikor

“Se di”kështu do të quhet projekti i parë muzikor që vjen me zërin e këngëtarit Sahit Vata. Të gjithë e njohin si djalin nga Kosova që u dallua në“The Voice Albania”, por tashmë ai ka realizuar këngën e parë e cila do të jetë ritmike punuar nga produksioni Massive Production, nga Granit Gashi dhe Gezim Lazri, ku kjo këngë shumë shpejt do të vijë edhe me një klip mjaft të bukur punuar nga Alban Selimaj. Të gjithë janë sy e veshë për këtë projekt të artistit i cili jo pak është i angazhuar edhe në muzikën “live” duke kënduar në shumë ambiente sidomos në Kosovë.

https://www.facebook.com/sahit.vata/videos/10215044042839258/

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...