Ballina / Show Bizz / Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?
Loading...

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

I ri e mjaft joshës, eksperimentues deri në maksimum është ky këngëtari i njohur shqiptarë Gjon Karrica i cili deri më tani ka thyer shumë tabu në skenën shqiptare. Së fundi ai vjen me një tjetër projekt mjaft interesant dhe erotik i cili pritet të hedhë pluhur gjithandej nga jetojnë shqiptarët pasiqë ka vendosur ta quajë ‘K*rva’ një titull mjaft eksplicit që do të shpërthejë në debate gjithandej tek shqiptarët mirëpo Gjoni ka vendosur të sfidojë veten dhe të përballet edhe me kritikat e komentet pozitive. Krahas projektit të fundit që do jetë një erotizëm i paparë, këngëtari Karrica do të sjellë edhe një fotosesion në të cilin shihet duke bërë vetvrasje!?

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...