Ballina / Show Bizz / Muzike / Kengtari i ri nga Prishtina qe po pelqehet shum nga publiku
Loading...

Kengtari i ri nga Prishtina qe po pelqehet shum nga publiku

Këngëtari i ri Prishtinas Sovran Olluri , kohët e fundit po pëlqehet gjithmonë e më shumë nga publiku.

Ai si gjithnjë di si t’i tërheqë njerëzit, per kete arsyje dhe eshte nje nder kengetaret me te angazhuar ne sezonin e veres ne Dasma ne mbar Kosoven.

Kënga e Sovran Ollurit po bëne jehonë jo vetëm në Kosove po ne mbar Shqiptarin po dhe ne diaspor. ‘Me Tradhti’, titullohet projekti i fundit i publikuar me videoklip, i cili deri më tani ka marrë mbi 100.000 mij klikime në Youtube.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …