Ballina / Show Bizz / Kim Kardashian shfaqet “lakuriq” në shtrat, mbulon gjoksin me duar (Foto)
Loading...

Kim Kardashian shfaqet “lakuriq” në shtrat, mbulon gjoksin me duar (Foto)

Kim Kardashian është një ndër femrat më të përfolura në botën e shoubizit amerikan. 

Bukuroshja me prejardhje armene di të jetë në qendër të vëmendjes edhe kur nuk ka ndonjë projekt.

E gjithë kjo në saje të linjave trupore që ekspozon herë pas here në rrjetet sociale.

Një të tillë e ka publikuar edhe në llogarinë personale në Instagram teksa shihet në shtrat të gjumit.

Kimi shihet vetëm në të brendshme duke ekspozuar të pasmet ndërsa shfaqet pa jelekë dhe mundohet të fsheh gjoksin gjigant me dy duar.

Kujtojmë se kjo nuk hera e parë që e ka bërë një gjë të tillë pasi që Kardashian ka sjell imazhe të tilla edhe në të kaluarën.

Ndryshe, 37-vjeçaren do ta shohim këtë vit në projekte të ndryshme televizive amerikane. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …