Ballina / Lajme / Kosovë / Kjo është arsyeja e aksidentit në Bjeshkët e Deçanit që la të vdekur babë e bijë
Loading...

Kjo është arsyeja e aksidentit në Bjeshkët e Deçanit që la të vdekur babë e bijë

Babë e bijë kanë mbetur të vdekur ditën e premte në një aksident në Bjeshket e Deçanit.

Mësohet se arsyeja e këtij aksidenti fatal ishte një defekt në veturën e të ndjerit.

Sipas statistikave të policisë numri i aksidenteve në vendin tonë është shtuar. Ndërsa, çdo ditë shqiptohen qindra gjoba për kundërvajtësit e trafikut.

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …