Ballina / Show Bizz / Kjo është bomba e re e skenës, Resmi ju befason me projektin e parë (Video)
Loading...

Kjo është bomba e re e skenës, Resmi ju befason me projektin e parë (Video)

Një tekst nga Arsim Bunjaku e me orkestrim të Florent Boshnjakut, projekti i parë i Resmi Bilallit i titulluar ‘Amore’ sapo është hedhur në qarkullim. Këngëtarja me prejardhje nga Prekazi i Skenderajt por që jeton dhe vepron në Gjermani ka publikuar projektin e parë muzikorë duke u bërë kështu një konkurencë e jashtëzakonshme e skenës shqiptare.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...