Ballina / Stili / Seksi dhe Dashuria / Kjo është femra më e bukur në botë, edhe pse disa do të thoshin që është trashaluqe
Loading...

Kjo është femra më e bukur në botë, edhe pse disa do të thoshin që është trashaluqe

Mund të mendoni që trupi i saj është perfekt, që është trashaluqe, që është e bukur, që është e shëmtuar, që ka lëkurë të bukur apo celulit… Mirëpo profesorët e anatomisë e kanë vlerësuar.

 Kjo manekine dhe aktore angleze shumë herë është shpallur femra më e bukur në botë, mirëpo për herë të parë tani këtë titull e ka fituar falë ekspertëve të anatomisë.A pajtoheni me ta?

Kelly Brook është shpallur femra më e bukur në botë nga shkencëtarët, transmeton Telegrafi.

Në të vërtetë, ekspertët e anatomisë së Universitetit të Teksasit ua kanë shpërndarë pyetësorët studentëve të tyre, edhe meshkujve edhe femrave, të cilët kanë qenë ë detyruar që të deklarohen për masat perfekt të trupit femëror.

Pos kësaj, detyrë e tyre ka qenë edhe që të bëjnë dizajnin preciz të fytyrës dhe flokëve çfarë ata i konsiderojnë më të bukura.

Kelly Brook me masat e veta 86-61-86, me fytyrë perfekt dhe me flokë të gjatë natyrale është përfshirë në çdo kategori përsosmërie dhe kështu ka lënë pas vete shumë bukuroshe.

Loading...

Shikoni gjithashtu

+ 18 / Modelja më seksi ruse

Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse. /MegaPress.AL.

17 Komentet

 1. agnes b. 【指彩系列】完美指甲油修正筆的商品介紹 agnes b.,指彩系列,完美指甲油修正筆

 2. 讓你立即感到緊實,在8週內明顯拉提下顎線條40。

 3. BURT`S BEES 小蜜蜂爺爺 【身體清潔滋養系列】葡萄柚甜菜洗髮精 Grapefruit & Suger Beet Shampoo的商品介紹 BURT`S BEES 小蜜蜂爺爺,身體清潔滋養系列,葡萄柚甜菜洗髮精 Grapefruit & Suger Beet Shampoo

 4. CLINIQUE 倩碧線上購物官網。瀏覽Clinique倩碧官方網站,了解更多線上購物、護膚、彩粧、香氛及禮品詳情。通過過敏性測試,百分百不含香料。

 5. 介紹肌膚保養系列中的美容油産品。

 6. Valmont 法兒曼 【ELIXIR DES GLACIERS屹麗聚效金質系列】冰凝金裝粉底的商品介紹 Valmont 法兒曼,ELIXIR DES GLACIERS屹麗聚效金質系列,冰凝金裝粉底

 7. 100有機潤唇膏 雙頭磨沙滋潤豐唇膏 滋潤豐唇蜜 亮彩保濕口紅 亮彩保濕唇蜜 持久亮麗雙頭唇彩 唇線筆 唇膏筆 抗炎作用原理:內環境平衡,增強陰道內免疫力 CO2可本質的改變組織特性,使粘膜組織新生 陰道上皮細胞功能增強,大量糖原在陰道桿菌作用下分解成乳酸,逐步恢復陰道正常的PH值 免疫力增強,降低私密處感染

 8. He missed the decisive penalty in the shootout as England were beaten in the semi-finals by Germany and Southgate reveals he spent two decades avoiding the song following the heartbreaking defeat. ‘I couldn’t listen to Football’s Coming Home for 20 years,’ admits Gareth Southgate as he tells England to end fans’ agony with victory over Croatia

 9. Simply wish to say your article is as surprising. The clarity to your publish is just nice and that i can assume you’re knowledgeable in this subject. Fine together with your permission let me to grab your feed to keep updated with impending post. Thank you a million and please keep up the rewarding work.

 10. Hello! I know this is kinda off topic however I’d figured I’d ask. Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog post or vice-versa? My blog covers a lot of the same topics as yours and I think we could greatly benefit from each other. If you are interested feel free to shoot me an e-mail. I look forward to hearing from you! Awesome blog by the way!

 11. Generally I do not read post on blogs, however I wish to say that this write-up very pressured me to try and do so! Your writing taste has been amazed me. Thanks, very great post.

 12. This design is wicked! You definitely know how to keep a reader amused. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Wonderful job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!

 13. Great weblog right here! Also your web site loads up fast! What host are you the usage of? Can I get your affiliate hyperlink on your host? I want my website loaded up as quickly as yours lol

 14. You need to indulge in a tournament for just one of the highest quality blogs online. I most certainly will suggest this blog!

 15. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results. If you know of any please share. Thanks!

 16. akrsag,Quality blog, keep up the good work. You may check our website also!I LOve your Blog!

 17. mdqbtez,A very good informative article. I’ve bookmarked your website and will be checking back in future!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...