Ballina / Uncategorized / Kley bombardon me projektin ‘AMG’ (Video)
Loading...

Kley bombardon me projektin ‘AMG’ (Video)

Reperi Kley që nga videoprojekti i fundit që e kishte bashkëpunim më këngëtarin Robert Berisha dhe Fabio është nën menaxhimin e Kompanisë gjermane Lickshots Music. Kley në projektin e ri AMG ka treguar se do të sfidojë rap skenen shqiptare dhe atë gjermane ku vjenë me një performacë të jashtëzakonshme. Tekstin e ka shkruar vetë KLEY ndërsa komplet produksioni është nga kompania Lickshots Music. Unike e këtij klipi është se brenda tij ka makina në vlerë prej 2 milion euro. Kley nuk do ndalet duke sjellur projekte të fuqishme në industrinë muzikore.


Shikoni gjithashtu

Kujt ia dedikon Brikena Asa këngën ‘Stë kam harru’ (Video)

Brikena Asa nje emer i cili po lakohet shum kohet e fundit ne artin shqiptar. …

Loading...