Ballina / Show Bizz / Klodiana Vata shkelqen ne setin e ri fotografik FOTO-VIDEO
Loading...

Klodiana Vata shkelqen ne setin e ri fotografik FOTO-VIDEO

Klodiana Vata, kengetarja e njohur shqiptare e cila me kengen e saj Shi Lodre beri revulucion ne muziken shqiptare, kete here ajo shfaqet thjesht e mrekullueshme ne setin e ri fotografik nga fotografi i mirenjohur shqiptar, Alban Xhakaj. Klodiana Vata shfaqet thjesht rrezellitse ne fotot me te fundit qe postoi ne rrjetet e saja sociale ne Facebook dhe Instagram. Klodiana Vata shprehet se fotot u mundesuan nga fotografi Alban Xhakaj dhe me perkujdesje te menaxherit te saj Fatlum Daija, pikerisht ne Shkoder. Vlen per tu theksuar se Alban Xhakaj eshte cilesuar si fotografi i muajit nga ‘Fstoppers’. Per me teper shikoni fotot e kengetares.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...