Ballina / Show Bizz / Muzike / Komente të shumta pozitive për dukjen e Marinës (Foto)
Loading...

Komente të shumta pozitive për dukjen e Marinës (Foto)

Marina Vjollca vazhdon të shtojë numrin e fansave secilën e javë me paraqitjet mbresëlënëse në emisionin e saj.

Përveç përmbajtjes së programit televiziv që drejton, biondja e famshme i kushton edhe shumë vëmendje dukjes së saj.

(Foto: Instagram/Marina_Vjollca)

Duke u nisur nga makijazhi e deri te veshja, ajo kërkon që gjithçka të jetë e rregulluar në detaje.

Dhe për këtë merr dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

(Foto: Instagram/Marina_Vjollca)

Këtë fundjavë, Marina është paraqitur me flokë të lidhura dhe me një fustan të gjatë.

(Foto: Instagram/Marina_Vjollca)

Ndërsa paraqitja e saj është lëvduar nga fansat e shumtë të gruas së Getoar Selimit.

Në këtë mënyrë, së bashku me motrën e saj, Luana Vjollca, dy biondet e famshme të ekranit janë ndër prezantueset më të pëlqyera shqiptare. /Telegrafi/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...