Ballina / Show Bizz / Muzike / Komente të shumta pozitive për dukjen e Marinës (Foto)
Loading...

Komente të shumta pozitive për dukjen e Marinës (Foto)

Marina Vjollca vazhdon të shtojë numrin e fansave secilën e javë me paraqitjet mbresëlënëse në emisionin e saj.

Përveç përmbajtjes së programit televiziv që drejton, biondja e famshme i kushton edhe shumë vëmendje dukjes së saj.

(Foto: Instagram/Marina_Vjollca)

Duke u nisur nga makijazhi e deri te veshja, ajo kërkon që gjithçka të jetë e rregulluar në detaje.

Dhe për këtë merr dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

(Foto: Instagram/Marina_Vjollca)

Këtë fundjavë, Marina është paraqitur me flokë të lidhura dhe me një fustan të gjatë.

(Foto: Instagram/Marina_Vjollca)

Ndërsa paraqitja e saj është lëvduar nga fansat e shumtë të gruas së Getoar Selimit.

Në këtë mënyrë, së bashku me motrën e saj, Luana Vjollca, dy biondet e famshme të ekranit janë ndër prezantueset më të pëlqyera shqiptare. /Telegrafi/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …