Ballina / Sport / Kosova hub ndeshjen kundër Finlandes
Loading...

Kosova hub ndeshjen kundër Finlandes

Teme Puki shenon golin e parë në ndeshjen Kosovë – Finlandë në minutin e 88’. Me humbjen e kësaj ndeshje Kosova mbetet e fundit në grup, pasi ka fituar vetëm një pikë.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …