Ballina / Sport / Kosova me dy mysafirë special për ndeshjen ndaj Kroacisë (Foto)
Loading...

Kosova me dy mysafirë special për ndeshjen ndaj Kroacisë (Foto)

Kosova ka filluar të ftojë mysafirët për ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës ndaj Kroacisë

Dy legjendat e futbollit shqiptar, Ardian Kozniku dhe Kujtim Shala janë ftuar si mysafirë për ndeshjen ndërmjet Kroacisë dhe Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Kozniku, ku ka publikuar ftesat në Facebook.

“Çfarë tandemi Shala&Kozniku”, shkruan Ardian Kozniku.

Ndeshja ndërmjet Kroacisë dhe Kosovës do të zhvillohet me 2 shtator në Zagreb. /Express/

/GazetaExpress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...