Ballina / Show Bizz / Krenar Krasniqi aktiv si gjithmonë, kësaj here vjen me një potpuri nga sofra, këng të shpirtit
Loading...

Krenar Krasniqi aktiv si gjithmonë, kësaj here vjen me një potpuri nga sofra, këng të shpirtit

Ai është një ndër këngëtaret me të kërkuar të momentit.
Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Krenar Krasniqi është këngëtari i cili ka kohë që ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes.

Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim të ti. Potpuria e fundit nga Krenar Krasniqi është e realizuar në formë përfekte. Potpuri me këngë të pavdekshme që menjëher pas lansimit është ndëgjuar mjaft shumë ,ku për një kohë të shkurtër ka kapur shifra të larta klikimesh shoqëruar edhe me komente pozitive. Përndryshe këngëtari në fjalë ka paralajmrar për fansat e ti që shumë shpejt do publikoj Baladën e re, kënge kjo që është punuar nga Wirusi, dhe sipas gjitha gjasave do jetë hitit radhës nga këngëtari.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …