Ballina / Show Bizz / Kujdes – Paralajmron këngëtari, viti 2018 është i imi Foto-Video
Loading...

Kujdes – Paralajmron këngëtari, viti 2018 është i imi Foto-Video

 Alores është këngëtari që gjatë gjithë vitit 2017 ishte një nga artistet më të përfolura të mediave roze. Në fillim dueti me Ciljeten dhe me pas disa këngë solo të realizuara me Videoklipe po dhe jeta sper luksoze e Alore ka bërë që artisti në rrjetin social instagram të pushtohet nga fansat. Sot Alores përmes rrejtev sociale ka paralajmruar që viti 2018 është i ti madje ai ka ndarë me fansat edhe emrat e këngëve të reja që do jenë hite të pa diskutushme .

https://www.youtube.com/watch?v=-2lDCVYs-Hs

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...