Ballina / Show Bizz / Kujt i bën të fala Kushtrim Tahiri? Ja projekti i tij i fundit
Loading...

Kujt i bën të fala Kushtrim Tahiri? Ja projekti i tij i fundit

Kushtrim Tahiri është lindur në qytetin e bukur të Pejës por jeton dhe vepron në Gjermani. Me muzikë meret që në fëmijëri duke kënduar kështu nëpër koncerte e festa të shkollës fillimisht në Pejë e më vonë duke kënduar kështu edhe nëpër shoqëri kulturoro-artistike.

Kushtrimi pasiqë largohet nga Kosova për të vazhduar jetën e tij në Gjermani një kohë ka pauzuar në muzikë për t’u rikthyer kështu prap në muzikë.

Klipi ‘Tfala ke nga unë’ është projekti i tij i dytë të cilin ka pak javë që e ka hedhur në qarkullim në tregun muzikorë, ndërkohë që është mirëpritur shumë mirë nga publiku shqiptarë.

Krahas këtij projekti, Kushtrimi paralajmëron edhe albumin e tij të ri të cilin do e realizojë me këngë të reja e disa prej tyre do i finalizojë edhe me videoklip.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Anna, e preferuara e fotografëve në St. Gallen të Zvicrës

Vajza e cila gjithnjë din të sjellë risi në skenë, si modele, fotomodele e këngëtare, …

Loading...