Ballina / Show Bizz / Kujt i thotë Edon Zejna, ‘Kujtoje’
Loading...

Kujt i thotë Edon Zejna, ‘Kujtoje’

Me tekst nga Arsim Bunjaku dhe muzikë nga Florent Boshnjaku, këngëtari Edon Zejna vjen me një projekt mjaft të bukur në këto ditë të nxehta vere duke publikuar projektin që këngëtari e ka realizuar me shumë përpikmëri dhe me një melodi shumë të këndëshme. Edoni njihet si një prej emrave më të kërkuar të skenës pasiqë kultivon muzikën e pastër shqipe ndërsa projekti i rradhës është një tjetër vulë suksesi në karierën e tij.


https://www.youtube.com/watch?v=TbMAhRti47I

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...