Ballina / Uncategorized / Kujt ia dedikon Brikena Asa këngën ‘Stë kam harru’ (Video)
Loading...

Kujt ia dedikon Brikena Asa këngën ‘Stë kam harru’ (Video)

Brikena Asa nje emer i cili po lakohet shum kohet e fundit ne artin shqiptar. Kengetarja e cila pas studimeve te mbaruara ne Akademi punoi mbi projekte te ndryshme dhe po behet sa me shpesh pjese e ekraneve tona si dhe pjese e playlistave te shqiptareve. Kengetarja pas nje bashkepunimi me kengetarin STINE po vjen fuqishem prane mediave tona me projektet e saja vetem si dhe me bashkepunime me emra te cilet jane te njohur dhe do zbulohen me kalimin e kohes projekt pas projekti te cilet do publikohen nga kengetarja. Si rradhe here tregut tone i bashkohet nje vokal shume i dashur dhe i ngrohte per secilin nga ne dhe qe ne fillime Brikena ka ngrohur zemrat e shqipetareve me kenget e saj si dhe ka fituar simpatine e tyre. Njohja e kesaj kengetareje ka kaluar kufinjte e shqiperise dhe esht e njohur dhe ne vende ku jetojne shqitare dhe jo vetem. Koncertet qe kengetarja ka zhvilluar ne Gjermani e kane provuar me se miri kete. Brikena Asa vjen me 5 projekte te reja te cilat do behen publike cdo muaj per ne kohet ne vijim. Ju ftojme ta ndiqni ne rrjetet e saja sociale si dhe ne youtube.

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …