Ballina / Show Bizz / Kuq e Zi një super këngë nga Blerina Gashi (Video)
Loading...

Kuq e Zi një super këngë nga Blerina Gashi (Video)

Festat e flamurit po afrohet dhe një nga këngëtaret më të kërkuara të muzikes popullore sapo ka lansuar projektin e saj të ri. Kënga mban titullin Kuq E zi, një këngë plot ritem dhe realizuar me një klip shumë profesional. Kush tjetër mund të jetë përveq Dives së muzikes live Blerina Gashi. Këngëtarja është një nga artistet më të kërkuara në Maqedoni, Kosove e Diaspor. Zëri saj melankolik dhe fuqia e vokalit që Blerina Posedo ka bërë të mundur që ajo të jetë një nga artistet më të kërkuara të momentit.

 

 

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …