Ballina / Show Bizz / Kur stili është në gjen, Megi dhe Kiti motrat më fashion FOTO-VIDEO
Loading...

Kur stili është në gjen, Megi dhe Kiti motrat më fashion FOTO-VIDEO

Bukuroshet shqiptare te cilat kan filluar ti ‘pushtoje’ rrjetet sociale me fotot e tyre bombastike jane duke bëre një konkurrencë të madhe me vajzat tjera, duke i lënë të gjitha nën hije.
Duken si ndonjë meksikane apo braziliane me të pasme bomba, por realisht jane dy vajza shqiptare me emrin Megi dhe Kiti Borova , te cila kan pasion modelimin.
Ҫfarë ka më bukur për një vajzë (apo edhe për një Fashion) të frymëzohet nga një blogere me stile të reja? Po kur janë dy? Që nga kombinimet e veshjeve e deri tek kontrastet e jashtëzakonshme, ka shumë trende që disa motra Fashion mund të t’i prezantojnë. Dhe pasi të shikosh cilat janë, pa dyshim do të bindesh që stili është edhe më i bukur kur është dyfish. Për më tepër, është edhe forcë motrash, sepse mbi të gjitha, ҫfarë mund të ketë më bukur sesa të gjendesh në dollapin e dy motrave, sidomos nëse të dyja ndjekin yjet me veshjet street-style? Merri në konsideratë këto stile dyfishe në Instagram dhe këto motra Fashon do të të kënaqin dyfish. Pastaj, e sigurt që njeren prej tyre do t’i bësh follow.
Sot Megi i ka vënë “flakën” Instagramit me disa foto teper te nxehta qe ka publikuar.
Motrat Borova thjesht jane yjet e reja qe do bejn revulucion ne moden Shqipetare

Shikoni gjithashtu

“Studio Mimoza” salloni që i bënë ëndrrat e femrave realitet

“Studio Mimoza” në Pejë është pikë referimi për të gjitha ato femra që duan të …

Loading...