Ballina / Sport / Kush do të jet blerja e re e Milanit?
Loading...

Kush do të jet blerja e re e Milanit?

Mesfushori i Barcelones së shpejti do të jet blerja e re e Milanos. Rafinha pritet që të nënshkruaj kontratë me rosonerët.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...