Ballina / Sport / Kush do të jet blerja e re e Milanit?
Loading...

Kush do të jet blerja e re e Milanit?

Mesfushori i Barcelones së shpejti do të jet blerja e re e Milanos. Rafinha pritet që të nënshkruaj kontratë me rosonerët.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...