Ballina / Show Bizz / Muzike / Kush e dëshpëroi Aida Doçin kaq shumë?
Loading...

Kush e dëshpëroi Aida Doçin kaq shumë?

Hyri në skenë duke kënduar këngët e artistëve të njohur të skenës, dhe dalëngadalë u bë kopja më e bukur e origjinales

Këngët e vjetra i bëri hite, pastaj vazhdojë me krijimtarinë e vet duke ngritur kështu gradualisht karrierën e saj.

Aida Doçi është vetëm 22 vjeçare ndërkaq sa i përket zërit të saj, komentet janë më shumë se pozitive. Ajo ka sfiduar veten në shumë zhanre duke rezultuar e suksesshme dhe me plot siguri në vetvete, shkruan Kosovarja..

Në rrjetet sociale këngëtarja është tejet aktive, ku mes postimeve të ndryshme, sot ka zgjedhur një thënie e cila përcjellë një mesazh të fuqishëm. Nga kush apo çka u zhgënjye Aida… Çfarë nuk iu plotësua në jetë?!

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/kush-e-deshperoi-aida-docin-kaq-shume-473743/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...