Ballina / Lajme / Kosovë / Kush e propozoi Behgjet Pacollit, për të parin e Prishtinës?
Loading...

Kush e propozoi Behgjet Pacollit, për të parin e Prishtinës?

Pas një mbledhje shuëm orëshe të kryesisë së AKR-s, ata kan shprehur dëshirë që për kryetar të Komunes së Prishtines, të kandidohet Behgjet Pacaolli, ka transmetuar Rtv 21.

Ndërsa ka mbetur të dihet nga ana e tij, nëse do ta pranoi këtë ofertë.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …